Nitrojen Sülfür Gübre

ASN – Güvenilir Orijinal

Kükürt bütün bitkiler için vazgeçilmez bir besindir. Son yıllarda, modern çevre koruma önlemlerinin sonucu olarak sürekli azalan ölçüde atmosferde yer almaktadır. Sonuç olarak, yağış kükürt giderek düşüktür. Bu gelişme nedeniyle, gübre olarak kükürt hedeflenen uygulama güvenli getiri elde ve sağlıklı bitki büyümesinde temel bir öneme sahiptir.

Ürünler N 2 O5 2 O MgO S B Zn
asn 26 - - - 13 - -
bor ile asn 26 - - - 13 0,3 -
AS 21 - - - 24 - -

Özellikler

ASN ve ASN bor tüm bitkileri güvenli azot-kükürt ile birlikte sağlamaktan granüle mineral gübreler vardır. Azot amonyum ve nitrat formunda mevcuttur. Kükürt sülfat olarak mevcut olur. 
ASN bor ilaveten suda çözünür bir formu bor içerir. Bor hemen böylece kullanılabilir. Ürün deneyimi garanti sorunsuz depolama ve 40 m iş genişliği ile çok iyi yayılma özellikleri 80 yıldan fazla.

Etki

Benzer CAN için, ASN hızlı ve yavaş bültenleri amonyum azotu çalışır nitrat azotu içerir. Kükürt hemen sülfat formunda bitki için kullanılabilir. Optimum azot yararlanmak için, kükürt büyümenin her aşamasında yeterli miktarda mevcut olmak zorundadır. Bu ASN doğru oranda her ikisi de besin maddeleri içerir ki bu nedenle idealdir. Bitkilerin kaynağı Üretimin her safhasında garantilidir.

Uygulama

ASN ilk uygulanan ancak azotlu gübrenin ikinci uygulamada en geç edilmelidir. 
Böylece, kükürt optimal ayarlanmış miktarlarda yayılır birlikte azot ile, bir çırpıda hasat zamanına kadar yeterli kükürt ile bitkisel kaynağı düştü, o.

Bir bakışta avantajları

  • Yüksek kalitede en iyi mahsul verimleri için kükürt Hedefli kaynağı
  • Hasattan sonra kalan azot hacmi azalma
  • Bir N-doz hasat zamanına kadar yeterli kükürt içerir
  • Azot nitrat ve amonyum gibi denenmiş ve test edilmiş kombinasyonu içerisinde mevcut bulunan
  • Mükemmel depolama ve yayılma özellikleri
Urfa Habercisi