Nitrophoska

Nitrophoska ® – tek tahıl tüm besin

Yüksek mahsul verim ve iyi kalitede bir hasat çoğunlukla düzeltilmiş ve dengeli gübreleme bağlıdır. Ihtiyaç duydukları tüm besin ile en iyi tesisleri kaynağı için, çeşitli bitkilerin özel ihtiyaçlarını bilmek ve dikkate onları almak gerekir. Bizim nitrophoska formülasyonların anlayışı bilgi ve BASF Limburgerhof tarımsal araştırma merkezinin araştırma ve geliştirme deneyimi uzun yıllar bir sonucudur.Nitrophoska böylece ayarlanabilir ve özel bitki ayarlanır Bitkinin dengeli beslenme sağlar. Nitrophoska bitki için derhal hazır olan bir formdaki beş ana kadar besin içerir. Bu bile büyüme kritik aşamalarında, besinlerin optimum bir kaynağı garanti eder.

Özellikler

Nitrophoska hattan ürünlerin sağlıklı bitki büyümesi için gerekli olan tüm önemli besin ile yüksek kalitede komple bitki besin sağlamak. Kendi özel bileşimi sayesinde, besin formülleri farklı bitkiler, bitki rotasyonu ve ekimi sistemleri ihtiyaçları için son derece hassas ayarlanır. Doğru besin oranı, aynı zamanda besinlerin belirli formları sadece olumlu bitki gelişimindeki belirleyici öneme sahiptir.

Bir bakışta avantajları

  • Bir besinler kombinasyonu tam ürün ihtiyaçlarına göre ayarlanmış
  • Bitkileri Komple döllenme
  • Besin Verimli ve hızlı etkili formları
  • Minimal besin kayıpları
  • Ahenkli bitki beslenmesi için, tüm besin her tahıl mevcuttur
  • Iş adımları kaydeder
  • Mükemmel depolama ve 40 m çalışma genişliğine sahip yayılıyor özellikleri

Etki

Nitrophoska gübre taneleri doğrudan çevresinde, kökleri yoğun bir ağ geliştirir, hangi dengeli miktarlarda tüm besinleri absorbe edebilir. Genç bitkiler en iyi şekilde tedarik ve kök büyümesi uyarılır. Tüm besin eşzamanlı durumu bitki gelişimi üzerinde olumlu bir etkisi vardır ve azot etkisini destekler. Bu nitrophoska gübre kullanımının son derece olumlu verim etkisini açıklar.

Nitrophoska de besin

Azot, % 30 ila% 50 nitrat nitrojen ve yaklaşık olarak mevcut olur. Amonyum azotu ve vaka olarak% 50 ila% 70 kalsiyum amonyum nitrat ile benzerdir. Nitrophoska hızlı ve ısrarlı çalışmaları nedeni budur. Amonyak meydana uçuculuk kayıp, örneğin, üre durumunda, büyük ölçüde önlenir.

Fosfat tam olarak kullanılabilir ve bu% 60 suda çözünür formda% 80 oranında bir bitkidir. Bu bölümü, bu bahar büyüme söz konusu olduğunda genç bitkiler bir baş-start sahip olmanızı sağlar. Fosfat kalan amonyum sitrat çözünür ve daha sonra büyüme dönemlerinde kullanılabilir.

Potasyum bir suda-çözünür klorür ve / veya bitkiler için kullanılabilir sülfat formunda mevcuttur. Erken ilkbaharda azot ve fosfat uygulanarak sağlanır potas kaynağı N-doygunluğunu geliştirir.

Magnezyum suda çözünebilir formda% 80 mevcuttur. Bu, toprak iyi magnezyum ile birlikte ise fabrikanın mevcut ihtiyaçlarını bir araya geldi ve olmasını sağlar bakım uygulamanızda bir katkı yapar.

Kükürt bu nedenle bitkinin için hızlı bir şekilde mevcut olan bir orta derecede çözünür sülfat formunda mevcuttur. Mevcut ihtiyacını sülfür kaplıdır ve N-doyma artırıldı.

Urfa Habercisi